Competities

Badminton

Eredivisie:DKC - TFS'57 6-2, Duinwijck - Victoria 5-3, Amersfoort - Velo 3-5, Roosterse BC - Van Zijderveld 1-7, Almere - Barendrecht 6-2.

Duinwijck952Victoria936

Velo952Barendrecht930

Amersfoort951Roosterse BC926

Almere941DKC925

Zijderveld939TFS'579 8

Basketbal

Eredivisie, mannen:Leeuwarden - Groningen 86-72, Leiden - BSW 71-69, Rotterdam - Zwolle 50-58.

Groningen 812Leeuwarden 6 6

Leiden 6 8Den Bosch 4 4

Nijmegen 6 8BSW 6 2

Zwolle 5 6Rotterdam 7 2

Eredivisie, vrouwen:CTO Amsterdam - Den Helder 74-69, Grasshoppers - Bemmel 56-52, Twente - Binnenland 59-70.

Bemmel 6 8CTO A'dam 6 6

Binnenland 6 8Den Helder 6 2

Lions 6 8Twente 6 2

Grasshopp. 6 8

Hockey

Hoofdklasse, mannen:SCHC - Den Bosch 3-1, HGC - Amsterdam 0-3, Kampong - Pinoké 0-2, Oranje Zwart - Bloemendaal 3-2, Laren - Hurley 5-3, Rotterdam - Schaerweijde 7-1.

Amsterdam 922Schaerweijde1014

Bloemendaal1020Laren1012

Pinoké1020HGC10 9

Rotterdam 917Oranje Zwart10 8

SCHC1017Hurley10 6

Kampong1016Den Bosch10 2

Hoofdklasse, vrouwen:Laren - Den Bosch 2-2, MOP - Amsterdam 3-3, Kampong - Hurley 1-2, Oranje Zwart - HCKZ 3-0, SCHC - HDM 3-3, Rotterdam - Pinoké 1-2.

Laren1028Oranje Zwart1011

Den Bosch1026Pinoké1011

Amsterdam1023Rotterdam1010

SCHC1020Kampong10 9

MOP1013HDM10 6 Hurley1013HCKZ10 0

Tafeltennis

Eredivisie, mannen:Scylla - Zoetermeer 2-5, Smash - Westa 2-5, DTK - Zoetermeer 2-5, Scylla - Argus 7-0, Scyedam - FVT 3-4.

Zoetermeer738Scylla725

Westa734Scyedam722

FVT728Smash721

DTK728Argus7 0

Eredivisie, vrouwen: Hotak - Den Helder 3-4, Den Helder - Amsterdam 5-2, Smash - Irene 5-2, Hotak - Scylla 2-5, Heerlen - Argus 3-4.

Den Helder738Smash722

Heerlen733Amsterdam722

Hotak729Argus718

Scylla728Irene7 6

Volleybal

A-League, mannen:Zaanstad - Dynamo 0-3, Orion - SSS 3-0, Zwolle - Reflex 3-0, Lycurgus - VCV 3-1, STV - Rotterdam 3-1.

Orion 412SSS 4 5

Dynamo 412STV 4 4

Zwolle 4 9VCV 4 3

Lycurgus 4 8Zaanstad 4 1

Reflex 4 6Rotterdam 4 0

DELA League, vrouwen:Dynamo - Sliedrecht 0-3, Taurus - DOK 3-1, Alterno - Amstelveen 3-0, Peelpush - Pollux 3-1, Sneek - Weert 0-3.

Weert 411Sneek 4 5

Sliedrecht 410Taurus 3 4

Pollux 4 9Dynamo 4 2

Peelpush 4 9DOK 4 1

Alterno 3 6Amstelveen 4 0

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen:ZPB - Dordrecht 7-8, AZC - AZ&PC 11-10, Brandenburg - Donk 5-14, UZSC - BZC 10-9, Polar Bears - De Zijl 9-8, AZ&PC - UZSC 8-6, De Zijl - BZC 7-17. BZC1128ZPB913

Polar Bears1025Dordrecht910

Donk1022De Zijl6 3

UZSC1121Kikvorsen7 1

AZC1018Brandenburg8 1

AZ&PC1118PSV8 1

Hoofdklasse, vrouwen:UZSC - ZV Haerlem 22-8, Brandenburg - Nereus 9-3, Polar Bears - ZPB 10-3, De Ham - ZVL 4-26, Het Ravijn - Donk 9-5.

Polar Bears 412Nereus 4 6

Het Ravijn 412AZC 3 3

ZVL 4 9Donk 4 3

Brandenburg 4 9De Ham 4 1

UZSC 4 7PSV 3 0

ZPB 4 6ZV Haerlem 4 0

IJshockey

Beker: Tilburg - HIJS 3-2, Amsterdam - Eindhoven 1-7, Leuven - Turnhout 4-5, Herentals - Geleen 4-8, Eindhoven - Heerenveen 7-4, Geleen - Tilburg 2-5, Turnhout - Herentals 8-2.

Geleen1230Turnhout 911

HIJS 925Herentals11 9

Eindhoven1124Leuven11 4

Tilburg1123Amsterdam11 0

Heerenveen1118

Zaalhandbal

Eredivisie, vrouwen:Venlo - Kwiek 21-19, Hellas - E&O 31-17, Venus - Dalfsen 22-48.

Dalfsen714Venus 8 6

SEW612Fortissimo 7 4

Hellas812E&O 8 4

Quintus710Kwiek 8 2

VOC7 8Venlo 8 2

undefined

Meer over