Competities

BILJARTEN..

Eredivisie, driebanden: Barendrecht - Goes 4-4, Hengelo - Zundert 6-2, Hengelo - Heeswijk 4-4, Barendrecht - Daarlerveen 4-4, Crystal Kelly - Utrecht 5-3, Oosterhout - Sint Willebrord 2-6, Zundert - Goes 5-3, Sprundel - Hoeven 0-8.

HOCKEY

Hoofdklasse, mannen: eerste speeldag: Amsterdam - Laren 4-2. 2. Taekema 1-0 (strafcorner), 15. Mario 1-1, 31. Taekema 2-1 (sc), 39. Hoyng 3-1, 41. Amat 4-1, 46. Van der Veer 4-2. Eindhoven - Tilburg 1-4. 1. Vila 0-1, 10. De Wert 1-1 (sc), 16. Duijf 1-2 (sc), 24. Vila 1-3, 59. Van Zundert 1-4. SCHC - HGC 1-2. 2. Derikx 1-0, 29. Husken 1-1, Van den Berg 1-2 (sc). Pinoké - Oranje Zwart 1-5. 29. Rohof 0-1 (sc), 40. Elder 0-2 (sc), 52. Elder 0-3 (sc), 54. Reckers 0-4, 63. Cheesman 0-5, 68. Koops 1-5 (sc). Klein Zwitserland - Den Bosch 3-3. 23. Tops 1-0, 36. Petre 1-1, 41. Docherty 2-1 (sc), 45. Petre 2-2 (sc), 55. Goedgebuure 3-2, 67. Petre 3-3. Vrijdag: Rotterdam - Bloemendaal 4-6. 10. Dwyer 0-1, 17. Tigges 1-1, 26. Klaver 1-2, 30. Abbas 2-2 (sc), 35. Weissenborn 2-3, 38. Abbas 3-3 (sc), 47. Van Hasselt 3-4 (sc), 55. De Nooijer 3-5, 63. Dwyer 3-6, 70. Burrows 4-6.

Hoofdklasse, vrouwen: Pinoké - Amsterdam 2-4. 7. Van Batenburg 0-1, 34. Van Batenburg 0-2, 37. Breukink 1-2, 49. Van Batenburg 1-3 (strafcorner), 58. Van Nouhuys2-3 (sc), 70. Wisse Smit 2-4. Nijmegen - Rotterdam 2-3. 2. Grant 0-1, 14. Visser 0-2 (sc), 18. Visser 0-3 (sc), 54. De Haas 1-3, 65. Mulder 2-3 (strafbal). SCHC - Kampong 3-3. 25. Beysens 0-1 (sc), 30. Joosten 1-1, 39. Brouwer 1-2, 44. Joosten 2-2, 47. Beysens 2-3 (sc), 50. Joosten 3-3. Hurley - Victoria 1-3. 6. Van der Velden 0-1 (sb), 30. Petri 0-2, 39. Van Bemmel 1-2, 50. Petri1-3 (sc). Laren - Push 6-0. 6. Garcia 1-0, 11. Lammers 2-0, 13. Lammers 3-0 (sc), 19. Dijkstra 4-0 (sc), 30. Raimundo 5-0, 53. Lammers 6-0.

HONKBAL

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five), Holland Series, eerste wedstrijd: Neptunus - HCAW 0-1.

Tweede wedstrijd: HCAW - Neptunus 0-7.

Play-offs (best-of-five), promotie/degradatie, eerste wedstrijd: RCH - Almere 0-11.

Tweede wedstrijd: Almere - RCH 6-0.

SCHAKEN

Meesterklasse: ESGOO - Apeldoorn 6-4, Rotterdam - Groningen 6½ - 3½, De Variant - Stukkenjagers uitg., HMC Calder - LSG 6½-3½, HWP - HSG 4-6.

SOFTBAL

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five), halve finales, tweede wedstrijd: DSC’74 - Terrasvogels 0-10, Twins - Sparks 2-9.

Derde wedstrijd: Terrasvogels - DSC’74 2-0, Sparks - Twins 4-0.

Terrasvogels en Sparks naar finale.

Hoofdklasse, play-offs (best-of-five), degradatieduels, tweede wedstrijd: Pirates - TT Tigers 0-9, Birds - Euro Stars 2-8.

Derde wedstrijd: TT Tigers - Pirates 6-1, Euro Stars - Birds 3-0.

Pirates en Birds naar play-offs waarbij verliezer degradeert.

TAFELTENNIS

Eredivisie, mannen: Bergeyk - Torenstad 2-5, Hendrix - Westa 4-3, Scylla - Brandersstad 4-3, Toekomst - FVT 2-5.

Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Assen 7-0, FVT - Fürst 0-7, Westa - Amsterdam’78 6-1, Red Stars - Brandersstad 4-3.

VELDKORFBAL

Hoofdklasse A: DOS’46 - PKC 11-14, Koog Zaandijk - Deetos 10-10.

B: Dalto - Die Haghe 12-9, SCO - VADA 15-12.

C: DVO - Fortuna 10-16, Blauw Wit - Oost-Arnhem 17-14

D: SKF - Meervogels 12-10, Nic. - DOS/WK 15-14.

ZAALHANDBAL

Eredivisie, mannen: Sittardia - Quintus34-21, Volendam - UDSV 46-25, E & O - BFC 25-19, Hellas - Bevo HC 29-38, Aalsmeer - V & L 27-21, Venus (N) - Tachos24-34.

Eredivisie, vrouwen: Aalsmeer - E & O 19-19, V & L - Kwiek 30-24, Volewijckers - NEA17-20, Quintus - SEW 26-25, BFC - AAC 1899 25-22, Fortissimo - Hellas 26-30.

Meer over