Competities

Basketbal

Mannen: BSW - Rotterdam 83-79, Aris Leeuwarden - Groningen 84-74, Nijmegen - Zwolle 64-80, Den Bosch - Den Helder 82-66, Amsterdam - Leiden 72-69.

Den Bosch2338Aris Leeuwarden2324

Leiden2336Den Helder2424

Groningen2432BSW2318

Zwolle2426Amsterdam236

Nijmegen2324Rotterdam224

Vrouwen: Den Helder - CTO A'dam 79-93, Rotterdam - Lions 59-70, Grasshoppers - Bemmel 73-65.

Rotterdam1422Grasshoppers1412

Lions1418Bemmel1410

CTO A'dam1414Den Helder148

Handbal

Mannen: Aalsmeer - Quintus 31-24.

Volendam1525Hurry Up1616

Aalsmeer1724Bevo1616

OCI/LIONS1523Swift1611

Quintus1720Hercules164

E&O1619Rotterdam162

Vrouwen, kampioenspoule: E&O - V&L 27-27, Quintus - Dalfsen 20-30, Hellas - SEW 27-22.

Dalfsen18Quintus14

Amsterdam05SEW13

Hellas14Venlo01

Degradatiepoule: E&O - V&L 27-27, Fortissimo - Aalsmeer 26-27.

Rugby

Mannen, kampioenspoule: The Dukes - 't Gooi 0-14, Hilversum - Utrechtse RC 22-7, Castricumse RC - Haagsche RC 12-32.

RC 't Gooi19The Dukes14

RC Hilversum18Castricum RC12

Haagsche RC16URC10

Tafeltennis

Mannen: Tafeltennis Zwolle - Westa 0-7, Scyedam - Smash'70 5-2, FvT/Visser - Enjoy & Deploy Taverzo 4-3, Taverzo - PayPro.nl/DTK'70 5-2, Scylla - Tafeltennis Zwolle 4-3, Westa - Smash'70 3-4

FvT/Visser315Smash'7024

Scyedam312Taverzo13

Westa17Zwolle23

DTK'7014Scylla11

Vrouwen: Hotak '68 - Lybrae Consultants Heerlen 0-7, SKF - Scylla 1-6, US - Westa 0-7, US - Scylla 1-6.

Heerlen213Den Helder14

Westa313SKF23

Scylla29Hotak '6823

FvT/Visser14US10

Volleybal

Mannen: Reflex - Orion 0-3, Zaanstad - SSS 1-3, Lycurgus - VCV 3-0, Zwolle - Tilburg STV 3-1, Dynamo - Rotterdam 3-1.

Zwolle1748SSS1723

Lycurgus1738Rotterdam1715

Tilburg STV1738Zaanstad1713

Orion1737Reflex178

Dynamo1728VCV177

Vrouwen: Dynamo - Lycurgus 3-2, Sneek - VV Alterno 3-2, Sliedrecht - Eurosped 2-3, Peelpush - Weert 2-3.

Sliedrecht1744VV Alterno1722

Weert1737Peelpush1721

Sneek1734Dynamo1612

Eurosped1729Lycurgus162

Waterpolo

Mannen: AZ&PC - Polar Bears 3-10, PSV - Donk 9-6, De Zijl - Dordrecht 12-9, AZC - Brandenburg 11-5, BZC - De Ham 23-5, UZSC - ZPB 10-5.

BZC1030De Ham1115

UZSC1025AZ&PC1013

Donk1024Dordrecht109

Polar Bears1024AZC119

De Zijl1015ZPB116

PSV1015Brandenburg110

Vrouwen: ZPB - Polar Bears 5-16, ZV Haerlem - PSV 4-3, UZSC - Het Ravijn 12-11, De Ham - ZVL 3-21, Brandenburg - Donk 4-30.

Donk1232De Gouwe1012

ZVL1231Brandenburg1112

UZSC1228ZV De Zaan107

Het Ravijn1228De Ham117

Polar Bears1122ZV Haerlem123

ZPB1318PSV 100

undefined

Meer over