Competities

Basketbal

Dutch League, mannen: BSW - Den Bosch 86-95, Rotterdam - Den Helder 72-83, Nijmegen - Aris Leeuwarden 104-100, Leiden - Zwolle 66-56, Amsterdam - Groningen 69-89.

Groningen24Den Helder22

Leiden24Rotterdam32

Nijmegen24Zwolle20

Den Bosch24Amsterdam20

Leeuwarden22BSW30

Eredivisie, vrouwen: Binnenland - Bemmel 63-52, Den Helder - CTO A'dam 65-57, Lions - De Wit-Grasshoppers 59-61.

Binnenland24Grasshoppers22

Den Helder24Bemmel20

Lions22CTO A'dam20

Handbal

Eredivisie, mannen: E&O - Aalsmeer 26-30, Bevo - Hurry Up 27-29, Rotterdam - Quintus 28-31, Swift - Hercules 31-30.

Aalsmeer58LIONS45

Quintus57Swift55

E&O56Volendam43

Hurry Up56Rotterdam52

Bevo56Hercules50

Eredivisie, vrouwen: Venlo - E&O 25-21, SEW - Fortissimo 29-18, Hellas - Aalsmeer 16-23, Quintus - V&L 42-28.

Dalfsen48E&O54

VOC A'dam48Aalsmeer54

Quintus58Venlo52

SEW56V&L52

Hellas54Fortissimo52

Hockey

Hoofdklasse, mannen: Pinoké - Oranje Zwart 1-2, HGC - SCHC 4-1, Kampong - Den Bosch 4-1, Laren - Schaerweijde 2-1, Voordaan - Bloemendaal 3-7.

Oranje Zwart616HGC69

Bloemendaal615Laren69

Kampong615Schaerweijde64

Pinoké610Den Bosch63

Rotterdam510Voordaan63

Amsterdam59SCHC60

Hoofdklasse, vrouwen: Kampong - Nijmegen 3-1, Laren - De Terriërs 7-1, Pinoké - Oranje Zwart 2-5, Hurley - Den Bosch 1-2, HDM - SCHC 0-3, MOP - Amsterdam 0-3.

Den Bosch618Kampong69

Amsterdam618Hurley66

SCHC613Pinoké66

Laren612De Terriërs63

Oranje Zwart610HDM61

MOP610Nijmegen60

Rugby

Ereklasse, mannen: LRC DIOK - Utrechtse 18-19, Hilversum - Haagsche 19-13, Castricumse - Waterland 60-0, The Hookers - Amstelveense 42-7, Eemland - 't Gooi 0-55, Pink Panthers - The Dukes 6-28.

The Dukes523Haagsche512

't Gooi523Hilversum410

Utrechtse518Amstelveense45

Castricumse 516Pink Panthers40

The Hookers515Waterland40

LRC DIOK515Eemland50

Tafeltennis

Eredivisie, mannen: Scyedam - Zwolle 6-1, FvT/Visser - Avanti 6-1, DTK - Smash 6-1.

Scyedam317Westa414

Smash417Zoetermeer28

DTK415Zwolle34

FvT/Visser314Avanti32

Eredivisie, vrouwen: Den Helder - SKF 7-0, FvT/Visser - Hotak 2-5.

Heerlen519FvT/Visser412

Den Helder316Scylla210

SKF515Westa39

Hotak313Amsterdam34

Volleybal

Eredivisie, mannen: Reflex - Tilburg STV 1-3, Zaanstad - Orion 1-3, Zwolle - VCV 3-0, Lycurgus - Dynamo 3-0, Rotterdam - SSS 2-3, Tilburg STV - Zaanstad 3-0, Orion - R'dam 3-1.

Tilburg STV26Rotterdam21

Orion26Reflex10

Lycurgus13Prins/VCV10

Zwolle13Dynamo10

SSS12Zaanstad20

Eredivisie, vrouwen: Dynamo - Eurosped 1-3, Lycurgus - VV Alterno 1-3, Sneek - Peelpush 2-3, Weert - Sliedrecht 0-3, Eurosped - Sneek 1-3, VV Alterno - Dynamo 3-0, Lycurgus - Weert 1-3, Peelpush - Sliedrecht 2-3.

Sliedrecht13Sneek11

Eurosped13Lycurgus10

VV Alterno13Dynamo10

Peelpush12Weert10

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: ZPB - AZ&PC 10-9, Brandenburg - BZC 3-27, AZC - UZSC 7-8, De Ham - PSV 13-15, Donk - De Zijl 8-7, Polar Bears - Dordrecht 15-6.

UZSC39Dordrecht33

Donk39ZPB33

BZC26PSV33

Polar Bears26AZ&PC30

De Zijl36De Ham30

AZC36Brandenburg30

Hoofdklasse, vrouwen: Z&PC De Gouwe - UZSC 5-22, Polar Bears - De Zaan 12-5, ZPB - PSV 24-8, Brandenburg - ZV Haerlem 16-10, De Ham - Het Ravijn 6-23, Donk - ZVL 9-8.

UZSC39Brandenburg36

Polar Bears39De Ham33

Donk39ZV De Zaan30

ZVL36ZV Haerlem30

ZPB36PSV30

Het Ravijn36Z&PC/Gouwe30

undefined

Meer over