Agenda

Amsterdam, Club 11: vrijdag (22.30-4u) ‘Acid Nouveau’ met dj’s Argy, Sandrien en Lupe; zaterdag (22.30-4u) ‘*is the new*’ met dj’s Richard Parker, Radar & mystery guest....

clubs
Amsterdam, Panama: vrijdag (23-4u) ‘Rush’ met dj’s Jaziah, The Flexican, Cream; zaterdag (23-4u) ‘Bold’ met dj’s Martini Bros, Terry Toner, Marcello e.a.

clubs
Amsterdam, Paradiso: vanavond (24-5u) ‘Paradisoul’ met dj’s Kyoto Jazz Massive, Antal, KC The Funkaholic en anderen.

clubs
Amsterdam, Studio 80: zaterdag (23-3u) ‘Inmotion’ met dj’s 2000 and One, Melon, Shinedoe en Tobi Neumann.

clubs
Bussloo, Recreatiegebied: zaterdag (21-7u) ‘Ground zero’ met dj’s Tom Harding, Paul Jay, Ambient Daan, Buzz Fuzz, Sven Wittekind en anderen.

clubs
Rotterdam, Now & Wow: zaterdag (23-6u) Lolita Klup’ met dj’s Mike West, D.E.F., Chuckie e.a.

clubs
Rotterdam, Off Corso: zaterdag (23-5u) ‘Rush’ met dj’s Marnix, Brian S, Jaziah, Cream en O. Boogie.

clubs
pop

clubs
Amstelveen, P60: vanavond Stuurbaard Bakkebaard.

clubs
Amsterdam, Melkweg: vanavond Elbow (Max), Pretty Girls Make Graves (Oude Zaal); vrijdag The Raconteurs (uitverkocht), Los Straitjackets (Oude Zaal); zaterdag o.a. Opgezwolle (Max), The Wrens (Oude Zaal); dinsdag Zero 7.

clubs
Amsterdam, Music Hall: vanavond Live (uitverkocht); maandag John Fogerty (uitverkocht); dinsdag en woensdag UB40.

clubs
Amsterdam, Paradiso: vrijdag Gotan Project (grote zaal), The Weepies (kleine zaal); zondag James Brown; maandag The Cult (uitverkocht), Chimney Brothers (kleine zaal); dinsdag Donavon Frankenreiter; woensdag Mono.

clubs
Amsterdam, Westergasfabriek: dinsdag James Blunt.

clubs
Burgum, Zomerweg: zaterdag Wâldrock met o.a. Motörhead, Soulfly.

clubs
Castricum, Bakkerij: vrijdag Suicidal Birds.

clubs
Den Bosch, W2: vanavond o.a. Los Straitjackets.

clubs
Enschede, Go Planet: maandag UB40.

clubs
Groningen, Oosterpoort: zaterdag Eels.

clubs
Groningen, Vera: vanavond o.a. Propeller; vrijdag The Wrens; zaterdag 207; maandag Gossip.

clubs
Haarlem, Patronaat: vrijdag OC, El Da Sensei.

clubs
Hardenberg, Podium: woensdag Joe Satriani.

clubs
Hoorn, Manifesto: zaterdag Ruben Ramos.

clubs
Nieuwegein, Stadspark: zondag ‘Geinbeat’ met o.a. The Apers, Nuff Said, Stevie-Ann.

clubs
Nijmegen, Goffertpark: zondag Guns N’ Roses, Alice In Chains (17u).

clubs
Rotterdam, Ahoy’: zaterdag James Brown.

clubs
Rotterdam, Nighttown: vanavond Luciano & Andrew Tosh; vrijdag o.a. Mad Caddies; maandag George Clinton; dinsdag Project SiC, Epica.

clubs
Rotterdam, Rotown: zaterdag We Vs. Death, Propeller.

clubs
Tilburg, 013: vanavond Y & T, SQY; zondag ‘Powerfest’ met o.a. Ignite, FVK/Cro-Mags.

clubs
Utrecht, dB’s: zondag Broken Circle (16u).

clubs
Utrecht, Ekko: vrijdag o.a. Zombi Squad.

clubs
Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag G.Love & Special Sauce.

clubs
Zaandam, De Kade: vrijdag Voicst.

clubs
jazz

clubs
Amsterdam, Bimhuis: zaterdag Charli Green Bigband.

clubs
Amsterdam, Drie Gebroeders (Amstel 320K): zondagmiddag Wolter Wierbos & Ab Baars.

clubs
Baarn, Brink: zondag Stormvogel Trio & Jeroen Pek.

clubs
Den Haag, Regentenkamer: zaterdag Rob van Kreeveld Trio & Ferdinand Povel.

clubs
Groningen, Oosterpoort: zaterdag Metropole Orkest & gitarist Peter Tiehuis.

clubs
Loosdrecht, Golden Tulip: zaterdagmiddag Stormvogel Trio & Jeroen Pek.

clubs
Rotterdam, Centrale Bibliotheek: woensdag opening tentoonstelling Jazz in Nederland met een optreden van het Aretvark Saxophone Quartet.

wereldmuziek
Dordrecht, Gebouw de Wereldwaag: zondag het Keti Koti Festival met onder anderen Prisiri.

wereldmuziek
Rotterdam, De Schiecentrale: zaterdag International Da Banda Musica.

klassiek
Alkmaar, Grote of St. Laurenskerk: woensdag orgelconcert door Jan Jongepier.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond en vrijdag Concertgebouworkest o.l.v. Vassily Sinaisky met muziek van Sjostakovitsj bij de film Pantserkruiser Potemkin van Sergej Eisenstein; maandag Radio Kamer Filharmonie o.l.v. Frans Brüggen m.m.v. Sumi Jo (sopraan) met Mozart; dinsdag Zomeropera Alden Biesen m.m.v. solisten o.l.v. Koen Kessels met Puccini (La Bohème); woensdag Bochumer Symphoniker o.l.v. Steven Sloane met Ives en Mahler.

klassiek
Haarlem, Grote of St. Bavo Kerk: van 4 t/m 6 juli Internationaal Orgelimprovisatieconcours. De jury bestaat uit David Briggs, Piet Kee, Karl-Bernhardin Kropf, Daniel Roth en Klaas de Vries.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag om 15 uur organist Hans Houtman met Andriessen, Duruflé, Messiaen en Liszt.

klassiek
Tilburg, De Nwe Vorst: vanavond Hartkamers een ‘beeldconcert’ door drie muzikanten (Sandra Coelers, Marlon van Mook en Leon van Egmond) en twee beeldend kunstenaars.

klassiek
Veere, Grote Kerk: vrijdag Het Zeeuws Orkest o.l.v. Jules van Hessen m.m.v. Marije van Stralen (sopraan) met Sjostakovitsj, Katsjatoerian en Glière; zondag om 12 uur Pieter Wispelwey (cello) met cellosonates van Bach.

klassiek
Zwolle, Grote Kerk: dinsdag orgelconcert door Jan Jongepier.

opera
Orfeo van Monteverdi door Xynix Opera, t/m 9 juli op betonmortelcentrale Basal, industrieterrein de Isselt, Havenweg 31, Amersfoort (www.orfeomonteverdi.nl).

muziektheater
Cabaret, met Pia Douwes, Anne-Wil Blankers en Ara Halici. Sfeervolle show in Theater Carré, Amsterdam, dat is omgetoverd tot een Berlijnse nachtclub. Laatste voorstellingen, nog t/m zondag.

muziektheater
Jesus Christ Superstar, laatste voorstellingen in Beatrix Theater, Utrecht. Nog t/m 9 juli.

muziektheater
The Lion King, Van den Ende-musical naar de gelijknamige tekenfilm. Tot en met 27 augustus elke dinsdag t/m zondag in Fortis Circustheater in Scheveningen.

Meer over