agenda muziek

Amstelveen, P60: dinsdag Miyavi...

pop
Amsterdam, Melkweg: vanavond Kathleen Edwards, Jim Bryson; zondag Negative Approach, Vitamin X, ManLiftingBanner; dinsdag NOFX.

pop
Amsterdam, Music Hall: vanavond Duran Duran; vrijdag Avril Lavigne.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond Alain Clark; zondag Bullet For My Valentine; maandag Kelley Stolz (kleine zaal), Black Rebel Motorcycle Club; dinsdag The Cave Singers; woensdag Elbow.

pop
Breda, Mezz: vrijdag Kane; zaterdag Waxdolls.

pop
Den Bosch, W2: vrijdag Kathleen Edwards.

pop
Den Haag, Paard van Troje: vanavond Mark Stewart and the Maffia.

pop
Dordrecht, Popcentrale: vrijdag Vandal X, Bonne Aparte, Dread Giveaways.

pop
Drachten, Iduna: zaterdag Kubus & Bang Bang.

pop
Eindhoven, Effenaar: vanavond Infadels; vrijdag Kubus & Bang Bang; zondag Monster Magnet.

pop
Groningen, Oosterpoort: maandag Rise Against; dinsdag Black Rebel Motorcycle Club; woensdag Percy Sledge.

pop
Groningen, Vera: woensdag Howlin’ Rain.

pop
Haarlem, Patronaat: zaterdag Dimmu Borgir.

pop
Rotterdam, Ahoy: vanavond Dolly Parton; vrijdag John Fogerty; maandag Kylie Minogue.

pop
Rotterdam, Waterfront: vanavond Job For A Cowboy, Bleeding Through, Throwdown; zaterdag Coheed & Cambria; woensdag Primitive! International Garage Festival met o.a. The Outsiders, Los Peyotes, The Woggles en The Madd.

pop
Tilburg, 013: vanavond Girls in Hawaii; Meshuggah; The Dillinger Escape Plan; Between The Buried And me; zondag Jan Akkerman; zondag Ministry.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: vanavond Jimmy Cliff; vrijdag Dominik Eulberg & Tobias Becker.

pop
Utrecht, Tivoli Oudegracht: vrijdag In-fadels.

pop
Zaandam, De Kade: vrijdag Irie Rebels.

pop
Zoetermeer, Boerderij: woensdag, Tesla, Into The Arena.

pop
Zuidlaren, Prins Bernard Hoeve: vrijdag en zaterdag Within Temptation.

pop
Zwolle, IJsselhallen: zondag Judas Priest.

dance
Amsterdam, 11: vanavond (23-5u) ‘Rauw & Turbo Recordings present Escape from the Main Room’ met dj’s Tiga, Joost van Bellen, Brodinski; vrijdag (23-5u) ‘360’ met dj’s Modeselektor, Patrice Bäumel, Nuno dos Santos; zaterdag (23-5u) ‘Teleskope’ met dj’s Ame, Gerd Janson, Olaf Boswijk; zondag (23-5u) ‘Rush Hour 10 Years and one more’ met dj’s Theo Parrish, Carl Craig, All Out K.

dance
Amsterdam, Flexbar: vrijdag (23-5u) ‘Mo’s Ferry Label Night’ met dj’s

dance
Dapayk, From Karaoke to Stardom e.a.

dance
Amsterdam, Paradiso: zaterdag (23-5) ‘Pinched nigth’ met MANDY, Terry Toner, Paul Hazendonk.

dance
Broek op Langedijk, Geestmerambacht: zaterdag (23-5u) ‘Indian Summer Festival’ met dj’s Benny Rodrigues, Benjamin Bates, Michel de Hey e.a.

dance
Den Haag, ‘t Paard: zaterdag (23-4u) ‘Euphoria’ met dj’s Brennan Heart, Headhunterz, Isaac e.a.

dance
Eindhoven, Club Rembrandt: vrijdag (22-5u) ‘Technologic’ met dj’s Michel de Hey, Steve Rachmad, Warren Fellow, Secret Cinema e.a.

dance
Nijmegen, Doornroosje: zaterdag (23-6u) ‘Planet Rose’ met dj’s Petter, Pure e.a.

dance
Rotterdam, Catwalk: zaterdag 923-6u) ‘Diepgang’ met dj’s Steve Rachmad, Yeng Do, Recovery Sounds e.a.

jazz
Amerongen, Kasteel: zaterdag Jazz at the Castle met o.a. The Ploctones.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Jef Neve Trio; vrijdag Jorge Pardo Trio & Ramon Valle; zaterdag Orkest Tomy Varadi; maandag Viral Radio Festival met o.a. Icarus, Moritz von Osmwald Trio; woensdag Metropole Strings met Piet Noordijk, Ruus Breuls.

jazz
Amsterdam, Zaal 100: dinsdag JanWillem van der Ham, Maartje ten Hoorn e.a; woensdag Brokkenavond met o.a. Alan Purves, Anton Goudsmit, Curra Suarez.

jazz
Austerlitz, Beauforthuis: vanavond Monsieur Dubois & Joseph Bowie.

jazz
Dordrecht, DJS: zaterdag Toon Roos Quartet.

jazz
Loosdrecht, Otter: vanavond Deborah Carter & Cool & Blue Hammond Quartet.

jazz
Tilburg, Paradox: vrijdag Betonfraktion.

jazz
Utrecht, SJU Jazzpodium: zaterdag Monsieur Dubois & Joseph Bowie; zondag Teepe & Lotz.

wereldmuziek
Amsterdam, Tropentheater: vanavond SpokFrevo Orquestra; zaterdag Sufi Night met Sheikh Taha, Nourredine Koorshid.

wereldmuziek
Amsterdam, Melkweg: zaterdag en zondag Amsterdam Roots met o.a. Ozomatli en Baaba Maal.

wereldmuziek
Amsterdam, Paradiso: zaterdag Istanbul meets Amsterdam met Orient Expressions en Amsterdam Klezmer Band.

wereldmuziek
Rotterdam, WMDC: zaterdag Dames d’Amour.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond, vrijdag en zaterdag Concertgebouworkest o.l.v. Mariss Jansons m.m.v. Jean-Yves Thibaudet (piano) met Messiaen en maandag met Von Weber, Schumann en Moesorgski; woensdag UvA-Orkest J.Pzn. Sweelinck o.l.v. Harmen Cnossen m.m.v. Margriet van Reissen (mezzosopraan) en Wei Long Tao (tenor) met Schumann en Mahler.

klassiek
Amsterdam, Muziekgebouw aan ’t IJ: vanavond Radio Filharmonisch Orkest, Nederlands Kamerkoor en Asko Ensemble met Glanz (wereldpremière) van Stockhausen; zaterdag Radio Kamer Filharmonie, Groot Omroepkoor en Nationaal Kinderkoor o.l.v. James Wood met Tallis, Kutavicius en Nono.

klassiek
Amsterdam, Engelse Kerk: zaterdag (15.15u) organist Olja Buco met Bach.

klassiek
Amsterdam, Bethaniënklooster: zondag Ensemble Ziggurat met Loevendie, Bulsink.

klassiek
Apeldoorn, Park Berg en Bos: zondag (14u) de Ereprijs en zangeres Mieke Stemerdink met het programma ‘Ach Vaderlief...’, composities van o.a. Kulently, Van Dijk, Dramm en Van Erven.

klassiek
Enschede, Muziekcentrum: vrijdag Orkest van het Oosten o.l.v. Eri Klas met Wagners Der Ring Des Nibelungen.

klassiek
Haarlem, Sint Bavo Kathedraal: zaterdag (15u) Jaap Stork (orgel) en Boni Rietveld (trompet) met Bijster, Langlais en Stork.

klassiek
Lievelde, Erve Kots: vrijdag de Ereprijs – zie Apeldoorn.

klassiek
Nijmegen, Stevenskerk: dinsdag organist Kees van Houten met Bach.

klassiek
Otterlo, Kröller-Müller Museum: zaterdag (14u) de Ereprijs – zie Apeldoorn.

klassiek
Rotterdam, De Doelen: vrijdag Rotterdams Jeugd Symfonie Orkest met Mozart en Sjostakovitsj.

klassiek
Rotterdam, Laurenskerk: vrijdag (19.30u) organist Frans Gort en vijf leerlingen met o.a. Franck, Gigout, Dupré en Messiaen.

klassiek
Utrecht, Vredenburg Leeuwenbergh: vanavond Holland Baroque Society o.l.v. Veronika Skuplik (viool) m.m.v. Marek Rzepka (bas) en Cox Habbema (actrice) met Biber, Rosenmüller, Schmelzer e.a.

klassiek
Utrecht, St. Catharinakapel (Lange Nieuwstraat 36): zondag (15u) Wouter van Belle (orgel) en Metske Gerslma (althobo) met o.a. Koetsier, Messiaen en Duruflé.

klassiek
Zwolle, Odeon: vanavond Orkest van het Oosten – zie Enschede.

Meer over