Agenda muziek

Amstelveen, P60: vanavond Tracy Bonham; zaterdag The Nits...

pop
Amsterdam, Melkweg: vanavond The Faint; zondag Pennywise; dinsdag The Futureheads.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond White Cowbell Oklahoma; zondag Sam Baker, Lovell Sisters (kleine zaal); maandag March Monkeys De Luxe; woensdag Shearwater.

pop
Arnhem, Gelredome: zondag en dinsdag Lionel Richie Symphonica in Rosso.

pop
Breda, Mezz: vanavond Kubus & Bang Bang; vrijdag Tracy Bonham.

pop
Den Bosch, W2: vanavond Immanu El,PG Lost; vrijdag Fixkes, André Manuel & De Ketterse Fanfare; zaterdag Sam Baker.

pop
Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Sam Baker; zaterdag Tracy Bonham.

pop
Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag White Cowbell Oklahoma.

pop
Dordrecht, Bibelot: vrijdag The Madd, The Kevin Costners, LPG.

pop
Eindhoven, Effenaar: zondag White Cowbell Oklahoma.

pop
Groningen, Vera: vanavond Vox Von Braun, Hospital Bombers, Pony Pack; vrijdag G.G.I. Festival met o.a. Dangerfields, Descent To Hell, The Process; woensdag The Futureheads.

pop
Haarlem, Patronaat: zaterdag Sellfish.

pop
Heerhugowaard, Waerdse Tempel: vrijdag Vengeance.

pop
Nijmegen, Doornroosje: vanavond Don Carlos & Dub Vision; vrijdag The Opposites; zondag Rahzel & Dj JS1.

pop
Tilburg, 013: vrijdag Blood Or Whiskey; zondag Ashes To Ashes, Doom To Dust Featival met o.a. My Dying Bride, Krux en Mordor.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag The Locust; zondag Mustasch.

wereldmuziek
Amsterdam, Heineken Music Hall: vrijdag en zaterdag het 5de Gospelfestival Amsterdam met o.a. Kirk Franklin.

wereldmuziek
Utrecht, Geertekerk: vanavond en vrijdag het Festival Oude Muziek met Alfredo Sánchez, Luis Tovar & Arturo García, en Manuel Cuevas & Antonio Carrion.

wereldmuziek
Utrecht, SJU Jazzpodium: woensdag Rhythm Orgy met Michael Baird en Ousmane Seye.

dance
Amsterdam, Melkweg: vrijdag (23-5u) ‘Inmotion’ met dj’s Karotte, Shinedoe e.a.

dance
Amsterdam, Paradiso: vrijdag (24-5u) ‘LFTFLD presents Amsterdam Rocks!’ met dj’s Eric de Man, Bart Skils, ZoeXenia e.a.

dance
Amsterdam, ‘t Twiske: zaterdag (11-23u) ‘Wooferland’ met dj’s Remy, Marcello e.a.

dance
Amsterdam, NDSM: zaterdag (13-23u) ‘Valtifest 2008’ met dj’s Graeme Park, Peter Hook, d.i.m., Feadz, Joost van Bellen.

dance
Breda, M: vrijdag (22-3u) ‘Girls Love Dj’s’ met dj’s Felix da Housecat, Partysquad.

dance
Eindhoven, Effenaar: zaterdag (23-4u) ‘Alrt’ met dj’s Stephan Bodzin, Oliver Huntemann en Nicolas Masseyeff.

dance
Haarlem, Patronaat: vrijdag (23-4u) ‘TechnoVision’ met dj’s Dave Clarke, Apparat en Jack de Marseille.

dance
Nijmegen, Inferno: vrijdag (23-5u) ‘Vrijbuiters enteren Waakvlam Special’ met dj’s Joel Mull, Sandrien, Rauwkost e.a.

dance
Rotterdam, Catwalk: zaterdag (22-6u) ‘Sound Architecture’ met dj’s Jack de Marseille, Joachim e.a.

dance
Utrecht, Recreatieplas Strijkviertel: zaterdag ‘Lief festival’ met dj’s Dr. Lektroluv, Ron Carroll, Ben Sims, Gabriel Ananda, Tobi Neumann e.a. www.lieffestival.nl

dance
Utrecht, Tivoli: vrijdag (22-4u) ‘Utreg Massive 5th Birthday Bash’ met dj’s Friction e.a.; zaterdag (23-5u) ‘Altitude 7 Acid House Edition’ met dj’s Ben Sims, Tyree Cooper e.a.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond Fay Claassen; vrijdag Free Form Funky Freqs; zaterdag Brötzmann/ Kondo/ Pupillo/ Nilsen-Love; zondag Amina Figarova Sextet; maandag Monay Match; woensdag Theo Loevendie All Stars.

jazz
Amsterdam, Zaal 100: dinsdag Hoogland/ Boeren/ Szafirowski/ Bagginbi.

jazz
Austerlitz, Beauforthuis: zondag Eric Vaarzon Morel & Harmen Fraanje.

jazz
Den Haag, Regentenkamer: zaterdag Special Delivery.

jazz
Rotterdam, De Unie: zaterdag Nu-Phase.

opera
Die Frau ohne Schatten van Richard Strauss door De Nederlandse Opera o.l.v. Marc Albrecht. Regie: Andreas Homoki. Op 5, 9, 12, 16, 20, 23 en 28 september in het Muziektheater, Amsterdam.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): zaterdagmiddag Radio Filharmonisch Orkest, Groot Omroepkoor, kinderkoren en solisten o.l.v. Jaap van Zweden met Verdi’s Otello; zondagmorgen Orkest van het Oosten o.l.v. Jan Willem de Vriend m.m.v. violist Rudolf Koelman met Paganini en Schumann.

klassiek
Amsterdam, Muziekgebouw aan ‘t IJ: vanavond Nieuw Ensemble o.l.v. Micha Hamel met De Vrees, Trigueros, Trapani, Spinvis e.a.; vrijdag Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Otto Tausk en Thomas Adès m.m.v. de pianisten Magnus Lindberg en Nicolas Hodges met (deels nieuw) werk van Lindberg en Hodges; zaterdag diverse ensembles zoals Loos en Mondriaan Kwartet; zondagmiddag VocaalLab Nederland o.l.v. Romain Bischoff met Vega, Van Parys, Coll e.a.; maandag verrassingsconcert t.g.v. 70ste verjaardag van Reinbert de Leeuw; woensdag pianist Paolo Giacometti met Ravel en Debussy.

klassiek
Amsterdam, Rozentheater: van 10 t/m 12 september het Rosa Ensemble met Verdi en Radiohead in het programma BigLifeHi.

klassiek
Assen, De Smelt: woensdag Noord Nederlands Orkest o.l.v. Dirk Brossé m.m.v. Joost Vergoossen (gitaar), en Bert Heerink, Erik Mesie, Chris Zegers (zang) met Symphonic Echoes of Pink Floyd.

klassiek
Breda, Chassé Theater: vanavond Het Brabants Orkest o.l.v. Enrico Delamboye met een verrassingsprogramma.

klassiek
Den Bosch, Provinciehuis: zaterdag Het Brabants Orkest - zie Breda.

klassiek
Den Haag, Philipszaal: Amsterdam Symphony Orchestra o.l.v. Peter Sánta m.m.v. violiste Lisa Jacobs met Mendelssohn, Brahms (Vioolconcert in D), Beethoven.

klassiek
Eindhoven, Muziekcentrum: zondagmiddag Het Brabants Orkest - zie Breda.

klassiek
Groningen, Martiniplaza: zaterdag Noord Nederlands Orkest - zie Assen.

klassiek
Heerlen, Parkstad Theater: vrijdag Limburgs Symfonie Orkest o.l.v. Ed Spanjaard m.m.v. danseres Marije Nie en het Ziggurat-ensemble. Programma: Bartók, Loevendie en Stravinsky (Petroesjka).

klassiek
Rotterdam, De Doelen: vanavond Amsterdam Symphony Orchestra - zie Den Haag, Philipszaal.

klassiek
Sittard, Stadsschouwburg: zaterdag Limburgs Symfonie Orkest - zie Heerlen.

Meer over