Agenda muziek

Amstelveen, P60: vrijdag Matt Schofield, Big Blind; zaterdag Rap Renegades met Donald D en dj Automatic Tee...

pop
Amsterdam, Bitterzoet: vanavond Subbacultcha met Pete And The Pirates.

pop
Amsterdam, Concertgebouw: vrijdag Room Eleven.

pop
Amsterdam, De Kleine Komedie: zondag JW Roy; maandag Ellen ten Damme.

pop
Amsterdam, Melkweg: zaterdag Robyn.

pop
Amsterdam, Paradiso: vanavond Who Made Who; zaterdag Hyacinth House, Soko; dinsdag Funk Brothers feat. Jack Ashford.

pop
Amsterdam, Winston Kingdom: vanavond Fools Gold met The Last Attraction, Dogfish Trap en The Looks; vrijdag The Recipe Book met Suicidal Birds, Mexican Holiday en Storm; zaterdag Jayson Norris, Mike Berry.

pop
Den Bosch, W2: zaterdag Cult Of Luna, Bossk; dinsdag Arthur Adam.

pop
Den Haag, Paard: vanavond T-99; vrijdag Punk My Horse met Die Nakse Bananen, Sidekickbob, Vopo’s & Noctophyle.

pop
Groningen, Vera: woensdag Enon.

pop
Haarlem, Patronaat: vrijdag Epica, The Name.

pop
Heerlen, Theater Heerlen: zaterdag Sarah Bettens & band (ING zaal), zaterdag Sioen (Limburg zaal).

pop
Hoorn, Manifesto: zaterdag Back To The Real Sixties met De Maskers, Riem de Wolff en Johnny Kendall.

pop
Nijmegen, Doornroosje: vanavond Racoon.

pop
Nijmegen, Merleyn: vrijdag Captain Hell & The Sweet Monicas, The Bent Moustache; zondag Whaazup met Geintje en 93 Blackout; woensdag Pan Live Local Edition met Smash The Statues en Solitus.

pop
Nijmegen, Theater Lindenberg: vanavond Room Eleven.

pop
Rotterdam, Baroeg: vanavond Cult Of Luna en Bossk, Blutch.

pop
Rotterdam, Rotown: vanavond Chrome Hoof; zondag Soko.

pop
Rotterdam, Waterfront: vanavond Mings Pretty Heroes Release Party; zaterdag The Blackout, Setting For Disaster, My American Heart, zaterdag Rockinfuus met Spaug en Vegas For Millions.

pop
Tilburg, 013: vrijdag Julian Sas, Cliff Moore; zondag Asraï, Seventh Sin.

pop
Utrecht, Ekko: zaterdag Pete And The Pirates & Furistic.

pop
Utrecht, Tivoli De Helling: zaterdag Alex Siegers.

pop
Zoetermeer, Boerderij: zaterdag Kayak, Plackband.

dance
Amsterdam, 11: vrijdag (23-5u) ‘Mono’ met dj’s Kabale und Liebe, Lauhaus en Rhadoo; zaterdag (23-5u) ‘Ratio’ met dj’s Melon en Russ Gabriel.

dance
Amsterdam, Arena: zaterdag (23-4u) ‘Girls love dj’s’ met dj’s Gary Global, Oslo Hilton en anderen.

dance
Amsterdam, Melkweg: vrijdag (23-5u) ‘Klinch: Rauw’ met dj’s Joost van Bellen, Justin Robertson, Man Like Me en Wax Dolls.

dance
Den Haag, ‘t Paard: zaterdag (23-5u) ‘King of Parties’ met dj’s Shlomi Aber, René Amesz, David Wagemaker en Jordi Bouman.

dance
Groningen, Simplon: vanavond (20.30-4u) ‘1 Day Off’ met dj’s Calvin Harris, Goose, Yelle, Does It Offend You, Yeah? e.a.

dance
Groningen, vrijdag (23-5u) ‘Eclectic Kings’ met dj’s Don Diablo, The partysquad e.a.

dance
Haarlem, Patronaat: zaterdag (23-4u) ‘Roring Winter Edition’ met dj’s Angelo D’onorio, Terry Toner en Anthony Pappa.

dance
Nijmegen, Doornroosje: zaterdag (23-6u) ‘Planet Rose’ met dj’s James Ruskin, Oliver Ho, Paul Hazendonk e.a.

dance
Rotterdam, Off Corso: vrijdag (23-5u) ‘Girlslovedj’s’ met dj’s Laidback Luke, The Flexican e.a.

dance
Utrecht, Poema: zaterdag (23-6u) ‘Mental Evolution’ met dj’s Bart Skils, Akkachar, Paul Boex e.a.

dance
Utrecht, Tivoli: zaterdag (23-5u) ‘Rauw’ met dj’s Joost van Bellen, Justin Robertson, Man Like Me en Wax Dolls.

jazz
Amsterdam, Bimhuis: vanavond The Flatlands Collective; vrijdag David Torn & Prezens; zaterdag Melt – Magpie & Trust Dance Company; zondag Pierre Bastien & Philip Jeck; maandag Fidan; woensdagmiddag Trust Dance Company; woensdagavond Kneebody.

jazz
Amsterdam, Paradiso: vrijdag José James.

jazz
Amsterdam, Zaal 100: dinsdag diverse ensembles met o.a. Achim Kaufmann, Fred Lonberg-Holm, Wilbeert de Joode, Frank Rosaly, Jeb Bishop, Eric Boeren; woensdag Griot en Tetzepi.

jazz
Breda, Mezz: vrijdag New Cool Collective.

jazz
Den Bosch, Toonzaal: vrijdag Nils Wogram Trio; zondag Ilja Reingoud Quartet.

jazz
Dordrecht, DJS: zaterdag The Houdini’s.

jazz
Eindhoven, Wilhelmina: maandag The Flatlands Collective.

jazz
Enschede, De Tor: vrijdag Dual City Concert Band.

jazz
Rotterdam, De Doelen: vrijdag Flamix met Eric Vaarzon Morel, Jesse van Ruller, Oene van Geel.

jazz
Rotterdam, Lantaren-Venster: zaterdag David Torn & Prezens.

jazz
Soest, Artishock: zaterdag Dig D’Diz.

jazz
Tilburg, Paradox: vanavond Playlab; vrijdag afscheidsconcert Handsome Harry Company.

jazz
Utrecht, SJU Jazzpodium: zondagmiddag The Flatlands Collective; zondagavond Provan/Kaufmann/Vatcher.

jazz
Zaandam, Serah Artisan: zondagmiddag Available Jelly (gratis).

wereldmuziek
Amsterdam, Concertgebouw: zondag Roby Lakatos.

wereldmuziek
Amsterdam, Tropentheater: zaterdag Ghalia Benali.

wereldmuziek
Austerlitz, Beauforthuis: zondagmiddag Flamix.

wereldmuziek
Den Bosch, Theater aan de Parade: woensdag Monica Triga.

wereldmuziek
Eindhoven, Muziekcentrum Frits Philips: woensdag Flamix.

wereldmuziek
Heemstede, Het Oude Slot: vanavond Mazzeltov.

wereldmuziek
Hellevoetsluis, Theater de Twee Hondjes: zaterdag Monica Triga.

wereldmuziek
Rotterdam, De Doelen: vrijdag Flamix.

wereldmuziek
Tilburg, Schouwburg: vanavond Roby Lakatos, zaterdag Mory Kanté.

klassiek
Alkmaar, De Vest: zondag Nederlands Kamerkoor o.l.v. Grete Pedersen met Grieg, Xenakis, Messiaen, Østergaard en Saariaho.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (GZ): vanavond en vrijdag Concertgebouworkest o.l.v. Jiri Belohlavek m.m.v. Godfried Hoogeveen (cello) met Dvorák, Smetana en Janácek; zaterdag (14.15u) Radio Filharmonisch Orkest o.l.v. Martyn Brabbins m.m.v. Sharon Bezaly (fluit) met Koechlin, Goebajdoelina, Sibelius en Nielsen; zondag (11u) Limburgs Symphonie Orkest en Studium Chorale o.l.v. Ed Spanjaard met Ravel; zondag (14.15u) Strauss Festival Orkest met Strauss; zondag Amsterdam Sinfonietta o.l.v. Candida Thompson en Roby Lakatos (viool) & Ensemble met Bartók, Hubay, Cosma en Szentirmay; maandag Nederlands Philharmonisch Orkest o.l.v. Yakov Kreizberg m.m.v. Liza Ferschtman (viool) met Debussy, Prokofjev en Ravel; woensdag Concertgebouworkest o.l.v. Mariss Jansons met Strauss en Mahler.

klassiek
Amsterdam, Concertgebouw (KZ): woensdag Juillard Kwartet met Mozart, Sjostakovitsj en Franck.

klassiek
Amsterdam, Muziekgebouw aan ’t IJ: vanavond Asko Ensemble o.l.v. Stefan Asbury met medewerking van Marco Blaauw (trompet) met Stockhausen; vrijdag Combattimento Consort Amsterdam met Geminiani en Gluck; zondag (12u) Nepomuk Fortepiano Quintet met Nepomuk Hummel en Schubert; maandag The World Orchestra of Jeunesses Musicales onder leiding van Josep Vicent mm.v. Iván Martin (piano) met Adams, Ravel, De Falla en Bernstein; dinsdag Cappella Amsterdam en Schönberg Ensemble o.l.v. James Wood met Janácek.

klassiek
Apeldoorn, Orpheus: vrijdag Het Gelders Orkest o.l.v. Martin Sieghart m.m.v. solisten met Strauss.

klassiek
Arnhem, Musis Sacrum: zaterdag Combattimento Consort Amsterdam met Geminiani en Gluck; zondag (14.15u) Het Gelders Orkest o.l.v. Martin Sieghart m.m.v. solisten met Strauss; woensdag Nederlands Kamerkoor – zie Alkmaar.

klassiek
Bussum, Tindalvilla: zaterdag ensemble La Récolte met De Konink, De Fesch, Klein, Nozeman en Schenck.

klassiek
Den Bosch, De Toonzaal: dinsdag kamerorkest Mooie Muziek o.l.v. Alexandru Lascae met o.a. Bottesini en Vivaldi.

klassiek
Den Haag, Nieuwe Kerk: zondag (14.30u) Mikhail Zemtsov (altviool) en Boris Berezovsky (piano) met Schumann, Brahms, Kugel, Zemtsov en Bizet/Waxman.

klassiek
Eindhoven, Muziekcentrum: vanavond Felicia van den End (fluit), Karin Strobos (mezzosopraan) en Daria van den Bercken (piano) met o.a. Vivaldi, Delibes, Berio, Wolf, Reinecke, De Falla, Boulez en Cage; vanavond Het Brabants Orkest o.l.v. Arvo Volmer m.m.v. Nelson Goerner (piano) met Kodály, Liszt en Rachmaninov.

klassiek
Gouda, St. Janskerk: vrijdag Nederlands Kamerkoor – zie Alkmaar.

klassiek
Groningen, Martinikerk: woensdag Noord Nederlands Orkest en Concertkoor KOV o.l.v. Chris Fictoor met Schubert.

klassiek
Leiden, Schouwburg: zondag Combattimento Consort Amsterdam met Geminiani en Gluck.

klassiek
Maastricht, Theater a/h Vrijthof: zaterdag (14.30u) ‘Razend Ravel Maastricht’ m.m.v. Limburgs Symfonie Orkest o.l.v. Ed Spanjaard en Roberto Benzi, Emio Greco (dans), pianisten Jean-Philippe Collard, Lucas en Arthur Jussen, Oxalys, Ruysdael Kwartet en Studium Chorale.

klassiek
Middelburg, Concertzaal (Verwerijstraat 14): zaterdag The World Orchestra of Jeunesses Musicales o.l.v. Josep Vicent m.m.v. Iván Martin (piano) met Ravel, De Falla, Bernstein en Adams.

klassiek
Nijmegen, De Vereeniging: vanavond Het Gelders Orkest o.l.v. Martin Sieghart m.m.v. solisten met Strauss.

klassiek
Rotterdam, De Doelen: vanavond, vrijdag- en zaterdagavond en zondag om 14.15 uur Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Yan Pascal Tortelier m.m.v. Vadim Repin (viool) met Berlioz, Lalo, Debussy en Moesorgski/Ravel; vanavond Concertgebouworkest o.l.v. Mariss Jansons met Strauss en Mahler; dinsdag Strauss Festival Orchestra o.l.v. Eduard Serov m.m.v. Strauss Ballet Ensemble.

klassiek
Tilburg, Concertzaal: vanavond Amsterdam Sinfonietta – zie Amsterdam, Concertgebouw (GZ).

klassiek
Utrecht, Vredenburg Leidsche Rijn: zondag (15u) Die Deutsche Kammerphilharmonie Bremen o.l.v. Lothar Zagrosek m.m.v. Elisabeth Leonskaja (piano) met Brahms; woensdag Holland Symfonia o.l.v. Otto Tausk met Mahler.

klassiek
Zwolle, Broerenkerk: zaterdag Nederlands Kamerkoor – zie Alkmaar.

Meer over