Pop

Amstelveen, P60: zaterdag Tasha's World...

Amsterdam, Melkweg: vrijdag Frank Black & The Catholics, na afloop o.a.

dj Andy Farley; zaterdag o.a. Client; dinsdag o.a. Malkovich; woensdag Kid Koala.

Amsterdam, Music Hall: maandag Busta Rhymes; woensdag Simply Red (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vanavond 'Tombola 2013+1' met o.a. The Thermals, The Veils; 'Double Talk' met vrijdag o.a. TY, Zena Edwards; zaterdag o.a. Kool Keith; dinsdag Echo & The Bunnymen; woensdag o.a. The Weakerthans.

Amsterdam, Pepsi Stage: vrijdag Level 42; woensdag Emmylou Harris.

Arnhem, Gelredome: vrijdag Justin Timberlake.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag Long Winters.

Arnhem, Musis Sacrum: zaterdag Level 42.

Den Bosch, W2: zaterdag Long Winters.

Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Willy DeVille.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag The Paladins.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Frank Black & The Catholics.

Groningen, Oosterpoort: maandag El Tattoo Del Tigre.

Groningen, Vera: Vanavond Kinski; vrijdag The Thermals e.a.; woensdag Long Winters.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Of No Avail, Sellfish; zaterdag Manfred Mann's Earth Band; zondag o.a. Long Winters (17u); maandag Deadly Snakes e.a.; dinsdag The Skatalites.

Hellendoorn, Lantaarn: zaterdag 16 Down.

Heythuysen, Tom Tom: maandag Long Winters.

Klaaswaal, Newland: zondag o.a. Lynn Miles.

Maastricht, Platte Zoal: vanavond Level 42.

Nieuwegein, De Kom: vanavond Nits.

Nijmegen, Doornroosje: zaterdag o.a. Audiuss; zondag The Paladins; woensdag Youngblood Brass Band.

Nijmegen, Lux: zaterdag o.a. Lynn Miles.

Rijssen, Lucky & Co: vanavond Thin Lizzy.

Rotterdam, Ahoy': vanavond t/m zondag 'Night Of The Proms' met o.a. INXS; woensdag Elton John (uitverkocht).

Sneek, Bolwerk: vanavond El Caco; zaterdag The Paladins.

Tilburg, 013: vanavond De Dijk (Choice) en o.a. Lynn Miles (Kleine Zaal); vrijdag o.a. Jeff Mills; zaterdag Bløf (uitverkocht); zondag o.a. Manfred Mann's Earth Band (Choice), The Crown (Kleine Zaal).

Utrecht, Tivoli De Helling: vanavond Jeff Mills; zaterdag o.a. Voodoo Glow Skulls; zaterdag Looptroop.

Utrecht, Ekko: vanavond Youngblood Brass Band; zaterdag Gellybooty; dinsdag Long Winters; woensdag Dirtbombs.Utrecht, Tivoli Oudegracht: vanavond Di-rect; vrijdag o.a. dj's Bad Company; woensdag De Dijk.

Utrecht, Vredenburg: vrijdag 'Neo Music Night' met o.a. Green Velvet, Hooverphonic; woensdag The Kelly Family.

Zoetermeer, Boerderij: woensdag Ozric Tentacles.

Meer over